Porady urządzania wnętrz i nie tylko

Węgiel aktywny Coobra 12,5 kg

Posted by on Paź 28, 2019 in Pozostałe kategorie | 0 comments

Węgiel aktywny Coobra to z pewnością jeden z najlepszych produktów na rynku, służący do dokładnego oczyszczaniu domowych destylatów. Węgiel Coobra niezwykle skutecznie usuwa niepożądane substancje, które odpowiedzialne są za nieprzyjemny smak i zapach. Za jego pomocą z łatwością przygotujemy smaczny trunek domowym sposobem. Przy użyciu produktu Coobra możemy oczyścić również wodę bądź odzyskać alkohol z nalewki lub wódki smakowej, która nam nie wyszła.

Filtrujące własności węgla znane są nam już od tysiącleci. W starożytności zastosowano produkt np. w medycynie. Z uwagi na liczne pory i wyjątkowe zdolności adsorbcyjne, węgiel aktywny stanowi najskuteczniejszą domową metodę filtracji płynów. Węgiel aktywny świetnie sprawdzi się w takich zadaniach, jak filtrowanie, oczyszczanie wody lub destylatów. Dzięki jego działaniu otrzymamy płyn czysty w smaku i zapachu.

Właściwości węgla aktywnego Coobra
Węgiel Coobra waży 12,5kg, co równia się około 16,9 małych torebek. Granulacja węgla aktywnego Coobra wynosi 0,43 – 1,7mm, przy czym jego powierzchnia aktywna to 1050m²/g. Dzięki swojej unikalnej, porowatej strukturze, węgiel aktywny posiada niezwykle silne zdolności absorpcyjne. Produkt przygotowany jest w formie specjalnego granulatu, wykorzystywanego powszechnie do oczyszczania destylatów alkoholowych ze związków zapachowych, które mogą psuć smak naszego trunku.

Zalety węgla aktywnego Coobra
Proponowany węgiel aktywny Coobra skutecznie pochłania przykre zapachy, dzięki czemu otrzymujemy czysty alkohol wolny od niepożądanych aromatów, które w negatywny sposób przekładają się na smak i jakość przyrządzanych przez nas wysokoprocentowych trunków. Jeśli zależy nam na wysokiej jakości nalewce czy wódce smakowej warto zadbać o wcześniejszą filtrację nastawu za pomocą węgla aktywnego. Dzięki niemu nasze trunki zaskoczą wszystkich swoim smakiem. Aktywny węgiel Coobra znajdziemy na stronie sklepu Alembik – https://alembik.eu/94-drozdze-gorzelnicze-gorzelniane.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *