Porady urządzania wnętrz i nie tylko

Ekologiczne zegarki Woodlans! Żyj w zgodzie z naturą

Posted by on Cze 9, 2017 in Pozostałe kategorie | 0 comments

Świat zalewa nowy trend. Trend na ekologię. Stawiamy na ekologiczne produkty w dziedzinie żywności, technologi czy mody. Zakupy robimy w sklepach oferujących zdrową żywność, czytamy etykiety na produktach. Unikamy chemicznych dodatków w żywności. Zmierzamy ku naturze również w dziedzinie mody. Hitem są nie tylko okulary wykonane z drewna, ale także biżuteria. Na ekologię stawia się także przy produkcji zegarków. Dlatego ręcznie wykonane zegarki z dębowego drewna są pożądane przez klientów. Każdy zegarek Woodlans wykonywany jest na zamówienie, co oznacza, że nie ma dwóch takich samych na ryku.

Pasja i serce w zegarkach Woodlans

Zegarki nie są impregnowane z użyciem środków chemicznych, to oznacza bezpieczeństwo dla użytkownika. Ponieważ nie dojdzie do podrażnienia skóry, a woda nie wsiąknie do zegarka, tylko spłynie po powierzchni. Jednak trzeba pamiętać o tym, że zegarki Woodlans nie są w pełni wodoodporne, są odporne jedynie na zachlapania. Zegarki Woodlans są piękne same w sobie, nie potrzebują dodatkowych zdobień. Można je znaleźć tutaj.
Zegarki będą idealne dla kobiety jak i mężczyzny. Na pewno spodobają się tym, którzy cenią sobie elegancję i prostotę, będą świetne dla tych, którzy szukają stylowego naturalnego zegarka, który ma w sobie coś więcej, jest jedyny w swoim rodzaju.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *